مجلس شورای اسلامی
|
|
نمایندگان ادوار
صفحه اصلی » اخبار » گزارش تصویری
0.0 (0)
[1397/07/14]

گرانمایه پور : منتقدان لایحه FATF از مفاد طرح آگاهی بیشتری کسب کنند  

رئیس کارگروه برنامه و بودجه مرکز نمایندگان ادوار، قبل از اتخاذ هر گونه تصمیمی در رابطه با لایحه FATF از جزئیات و تبعات مخالفت با آن در عرصه بین‌المللی کسب اطلاع کنند.

گرانمایه پور در انتقاد نسبت به مخالفت تعدادی از نمایندگان مجلس با لایحه FATF گفت: این لایحه  یک موضوع  بین‌المللی است که برای کشور ما از اهمیت بسزایی برخوردار است و اگر ماهیت لایحه FATF تثبیت نشود برای منافع اقتصادی کشور مشکلات زیادی در دنیا ایجاد خواهدکرد.

وی تصریح کرد: در مورد لایحه FATF لازم است کارشناسان و نمایندگان مجلس از طریق رسانه ملی با بیان جزئیات کامل، این لایحه را برای مردم تبیین کنند تا مردم و منتقدان به آن بتوانند آگاهانه نظر دهند، هر چند به نظر می‌رسد منتقدانی که در رسانه‌ها موضع‌گیری تندی دارند، با مفاد و سازو کار  این  لایحه آشنایی کاملی ندارند.

رئیس کارگروه برنامه و بودجه مرکز نمایندگان ادوار، تاکید کرد: آنچه مسلم است عموم خیرخواهان نظام باید در وهله اول از ابعاد و ارزش کامل این موضوع کسب اطلاع کنند و اتخاذ هر گونه تصمیمی در مورد لوایح دارای اهمیت ملی از طریق نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پس از بررسی‌های صورت گرفته توسط سران قوای سه‌گانه صورت بگیرد./

 

پایان پیام

یادداشت ها
Parameter:355377!model&6312 -LayoutId:6312 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار