مجلس شورای اسلامی
|
|
نمایندگان ادوار
صفحه اصلی » نمایندگان ادوار » دوره پنجم
0.0 (0)
[1397/05/17]

نمایندگان دوره پنجم مجلس شورای اسلامی  

آ

محمود آستانه - استان مرکزی (شازند)

غلامعباس آقا علیخانی - استان تهران (آوج / بوئین زهرا)

علی آل کاظمی - استان لرستان (دلفان / سلسله)

ا

سید علی اکبر ابوترابی - استان تهران (تهران)

علی اصغر احمدی - استان سمنان (شاهرود)

ولی‌الله احمدی زاد سرای - استان آذربایجان شرقی (اهر / هریس)

مصطفی احمدیه - استان تهران (کرج)

بهاءالدین ادب - استان کردستان (سنندج)

محمد جواد اردشیر لاریجانی - استان تهران (تهران)

علی اکبرزاده - استان آذربایجان شرقی (ورزقان/خروانق )

غلامرضا اشرافی محمد - استان سیستان و بلوچستان (زابل)

علیرضا افقهی - استان خراسان رضوی (سبزوار)

شهربانو امانی انگنه استان آذربایجان غربی (ارومیه)

منوچهر الیاسی - نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / کلیمیان)

فریبرز انصاری - استان فارس (ممسنی)

صالح اکبری - استان آذربایجان غربی (نقده)

عزت الله اکبری تالارپشتی - استان مازندران (قائمشهر)

حسین ایرانی - استان قم (قم)

ب

محمدرضا باهنر - استان تهران (تهران)

آرطاواس باغومیان - نمایندگان اقلیت (مسیحیان ارامنه جنوب کشور)

جواد باقرزاده - استان زنجان (زنجان)

عبد الحمید باقری بنابی - استان آذربایجان شرقی (تبریز)

طاهر برزگر تکمه - استان آذربایجان شرقی (بستان آباد)

منوچهر بهنیا - استان کرمانشاه (کرمانشاه)

محمد رضا بهمئی - استان خوزستان (رامهرمز)

امین بیانک - استان خوزستان (اهواز)

همت بیگمرادی بیگ - استان کرمانشاه (قصر شیرین)

پ

ابراهیم پیر نعمتی - استان اردبیل (اردبیل)

زهرا پیشگاهی -استان اصفهان (اصفهان)

ت

عبدالرحمان تاج الدین -استان اصفهان (اصفهان)

حشمت الله ترابی زاده -استان اصفهان (لنجان)

حمید رضا ترقی - استان خراسان رضوی (مشهد)

عنایت الله تورنگ - استان مازندران (آمل)

ولی الله توکلی -استان اصفهان (اردستان)

رضا تقوی - استان تهران (تهران)

ج، چ، ح، خ

ج

جاسم جادری - استان خوزستان (دشت آزادگان)

سید محمد رضا جعفری - استان کرمان (زرند)

غلامحسین جلیل خانی - استان زنجان (زنجان)

عباس جندقی - استان سمنان (گرمسار)

محمود جمالی -استان اصفهان (کاشان)

ایرج جمشید نژاد - استان کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب)

ح

انور حبیب زاده - استان آذربایجان غربی (بوکان)

مرضیه حدید چی - استان همدان (همدان)

عبدالزهرا حریزاوی - استان خوزستان (آبادان)

محمد حسینی - استان کرمان (رفسنجان)

محمود حسینی واعظ - استان مازندران (رامیان)

اکبر حسینی نژاد - استان یزد (اردکان)

قدرتعلی حشمتیان - استان کرمانشاه (سنقرکلیایی)

غلامرضا حیدری دارانی -استان اصفهان (فریدونشهر / فریدن/ چادگان)

علی حسینی-همدان(نهاوند)

خ

هادی خاتمی - استان لرستان (بروجرد)

محسن خادم عرب باغی - استان آذربایجان غربی (ارومیه)

محدرضا خباز - استان خراسان رضوی (بردسکن/کاشمر)

محمد مهدی خزائی - استان خراسان رضوی (فریمان)

محمد خواجه پور - بوشهر (بوشهر / بندر دیلم / گناوه)

کامل خیرخواه - استان گیلان (لاهیجان)

سلمان خدادادی - استان آذربایجان شرقی (ملکان/بناب)

د، ذ، ر، ز، ژ

د

یوسف داودی -استان اصفهان (نجف آباد)

محمد حسین دانا - استان فارس (آباده)

مجید دبستانی - استان کرمان (بم)

مهدی رضا درویش زاده - استان خوزستان (دزفول)

قربانعلی دری نجف آبادی - استان تهران (تهران)

محمود دعایی - استان تهران (تهران)

اسماعیل دوستی - استان لرستان (کوهدشت)

عبدالعزیز دولتی بخشان - استان سیستان و بلوچستان (سراوان)

حسن دهگان - استان گیلان (لنگرود)

ر

محمد رئوف قادری - استان کرمانشاه (ثلاث باباجانی / جوانرود / پاوه)

خدابخش رئیسی - استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر)

اصغر رئیسی دهکردی - استان چهارمحال بختیاری (شهرکرد)

الهه راستگو - استان همدان (ملایر)

محمدرضا راه چمنی - استان خراسان رضوی (سبزوار)

حبیب الله رشیدی کوچی - استان فارس (مرودشت)

ابوالقاسم رضایی - استان خراسان رضوی (بجنورد)

محمد رضایی سردره - استان هرمزگان (بندرعباس)

اسدالله رضوی - استان کرمان (کرمان)

ابوافضل رضوی -استان اصفهان (نائین)

ابوفاضل رضوی اردکانی - استان فارس (سپیدان)

پرویز روائی - نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / زرتشتیان)

حسن روحانی - استان تهران (تهران)

ابوالقاسم روحی سرخکلایی - استان مازندران (ساری)

حسین روشن چراغ/رزمنده/امدادگر/ پدرشهیدان علی و محمد روشنچراغ/پیشکسوت برگزیده ملی در راستای انتقال تجارب موفق ١٣٨٠/ دارای یادمان خدمت از رئیس جمهور سیدمحمدخاتمی سال٨٢/ دارای نشان ملی ایثار از رییس جمهور محمود احمدی نژاد سال٨٨/ دارای تقدیرنامه از وزیر کارتعاون و رفاه اجتماعی سال ٩٣ / درگذشت اول خرداد١٣٩٦ در تهران/ استان اصفهان (برخوار / میمه)

محمدمهدی رهبری املشی - استان گیلان (رودسر)

فاطمه رمضان زاده - استان تهران (تهران)

قاسم رمضانپورنرگسی - استان گیلان (صومعه سرا)

ز

علی زادسر - استان کرمان (جیرفت)

حسین زاجکانیها - استان تهران (قزوین)

مصطفی زارعی - استان فارس (سروستان)

لطف الله زارعی قنواتی - استان خوزستان (بهبهان)

موسی زرگر - استان تهران (تهران)

مرتضی زرین گل - استان کردستان (بیجار)

حسن رضا زمانی فر - استان همدان (ملایر)

س، ش، ص، ض

س

عبدالرضا سپهوند - استان لرستان (خرم‌آباد)

فریدون سلیمی نیا - استان آذربایجان غربی (میاندوآب)

علی سهرابی - استان فارس (شیراز)

بلال سمرقندی - استان آذربایجان شرقی (تبریز)

حسین سیدزاده - استان آذربایجان شرقی (جلفا / مرند)

قدسیه سیدعلوی - استان خراسان رضوی (مشهد)

ش

حسن شاخصی - استان گیلان (آستانه اشرفیه)

عبدالغفار شجاع - استان گیلان (بندر انزلی)

محمدمهدی شجاعی فرد - استان فارس (جهرم)

حسین شریفی - استان مرکزی (اراک)

ماشاالله شکیبی - استان خراسان رضوی (طبس / فردوس)

عباس شیبانی - استان تهران (تهران)

غلامرضا شیرازیان - استان خراسان رضوی (مشهد)

ص

مرتضی صالحی خوانساری -استان اصفهان (خوانسار)

مرضیه صدیقی - استان خراسان رضوی (مشهد)

ایرج صفاتی دزفولی - استان خوزستان (آبادان)

سید معروف صمدی - استان کردستان (سنندج)

ط، ظ، ع، غ، ف، ق

ط

یدالله طاهرنژاد - استان مازندران (نوشهر)

سید طاهر طاهری - استان سمنان (سمنان)[۲]

ع

کامل عابدالدین زاده - استان آذربایجان غربی (خوی)

ناصر عاشوری - استان گیلان (شفت / فومن)

عباس عباسی - استان هرمزگان (بندرعباس)

ابراهیم عزیزی - استان کرمانشاه (کرمانشاه)

حسین عسگری - استان تهران (شهریار و رباط کریم در دوره پنجم)

محمد عظیمی - استان خراسان رضوی (طرقبه / چناران)

عین‌الله علاء - استان مازندران (علی‌آباد کتول)

محمود علوی - استان فارس (لامرد)

غضنفر عیدی گل تپه ای - استان مرکزی (اراک)

غ

علیرضا غنی زاده - استان آذربایجان غربی (ارومیه)

ف

محمدشریف فتوحی فتاح - استان سیستان و بلوچستان (جابهار)

کورش فولادی - استان لرستان (خرم‌آباد)

ق

محمدحسن قلی - استان لرستان (الیگودرز) میاندوره ای

صمد قاسم زاده - استان آذربایجان شرقی (تبریز)

خدانظر قاسمی - استان بوشهر (دشتستان)

عبدالله قاسمی پور - استان کردستان (مریوان)

شهریار قرمزی -استان اصفهان (سمیرم)

محمد علی قریشی - استان مرکزی (خمین)

سهراب قشقائی - استان فارس (فیروزآباد)

احد قضائی - استان اردبیل (اردبیل)

رحمانقلی قلی زاده - استان خراسان رضوی (بجنورد)

محمد قمی - استان تهران (ورامین)

جمشید قنبری ممان - استان آذربایجان شرقی (میانه)

محمد مهدی قهرمانی - استان فارس (شیراز)

ک، گ، ل، م

ک

عبدالله کعبی - ‌‌استان خوزستان [آبادان]

مطهر کاظمی - استان اردبیل (خلخال)

حسن کامران -استان اصفهان (اصفهان)

عباسعلی کرامتلو - استان گلستان (مینودشت)

خدابخش کردتمندانی - استان سیستان و بلوچستان (خاش)

فااطمه کروبی - استان تهران (تهران)

حمید کریمی - استان ایلام (ایلام)

ابراهیم کریمی منجرموئی - استان چهارمحال بختیاری (بروجن / لردگان)

گ

فرامرز گلشنی - استان گیلان (رودبار)

م

سید حاجی محمد موحد - استان کهگیلویه و بویراحمد (کهگیلویه)

محسن مجتهد شبستری - استان تهران (تهران)

محمد مجدآرا - استان مازندران (فریدونکنار/بابلسر / بندپی)

بهمن محمدیاری - استان گیلان (تالش/رضوانشهر/ماسال)

محمدرضا مجیدی - استان فارس (فسا)

جهانبخش محبی نیا - استان آذربایجان غربی (میاندوآب، شاهین دژ و تکاب)

عباس محمدی - استان مازندران (کردکوی)

محمدابراهیم مداحی - استان لرستان

فتاح مرتضوی - استان تهران (قزوین)

علی مروی - استان خراسان رضوی (نیشابور)

غلامرضا معتمدی نیا - استان کرمان (کهنوج)

علی معلمی - استان مازندران (جویبار / سوادکوه / قائم‌شهر)

مصطفی معین - استان اصفهان (اصفهان)

مقداد نجف نژاد (بعد از فوت نماینده اصلی) - استان مازندران (فریدونکنار)

علی موحدی ساوجی - استان تهران (تهران)

محمدعلی موحدی کرمانی - استان تهران (تهران)

عباس موسوی - استان خوزستان (ایذه)

محمدعلی موسوی - استان زنجان (خدابنده)

سید باقر موسوی جهان آباد - استان کهگیلویه و بویراحمد (بویراحمد)

علی اکبر موسوی حسینی - استان تهران (تهران)

علی موسوی نسب - استان خراسان رضوی (شیروان)

میرفخرالدین موسوی ننه کران - استان اردبیل (اردبیل)

علی موسوی کوزه کنانی - استان آذربایجان شرقی (شبستر)

شمشون مقصودپور - نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری / کلدانی)

احمد مهدوی - استان زنجان (ابهر)

قاسم مهرزادصدیقانی - استان آذربایجان غربی (سلماس)

عباس میرحسینی - استان سیستان و بلوچستان (زابل)

محمدرضا میلانی حسینی - استان آذربایجان شرقی (تبریز)

ن، و، ه، ی

ن

احمد ناصری گهر - استان ایلام (دهلران / مهران)

علی اکبر ناطق نوری - استان تهران (تهران)

محمد نبوتی - استان مرکزی (ساوه)

مرتضی نبوی - استان تهران (تهران)

احمد نجابت - استان فارس (شیراز)

قدرت الله نجفی - استان اصفهان (شهرضا)

محمدحسین نخبهالفقهایی - استان فارس (لارستان)

قدرت الله نظری - استان کرمانشاه (کنگاور)

علی نعمت زاده - استان کردستان (بانه / سقز)

منیره نوبخت - استان تهران (تهران)

غلامحسین نوذری - استان فارس (کازرون)

عبدالرحیم نوربخش - استان آذربایجان غربی (مهاباد)

عبدالله نوری - استان تهران (تهران)

عزت الله نوری - استان کردستان (قروه)

محمود نوری زاده - استان اردبیل (مشگین شهر)

و

وارطان وارتانیان - نمایندگان اقلیت (مسیحیان ارامنه شمال کشور)

مرضیه وحیددستجردی - استان تهران (تهران)

ه

سید حسین هاشمی - استان آذربایجان شرقی (میانه)

هاشم هاشم زاده - استان آذربایجان شرقی (تبریز)

فائزه هاشمی بهرمانی - استان تهران (تهران)

فرامند هاشمی زاده - استان خوزستان (اهواز)

سید طه هاشمی - استان قم (قم)

معمی هلاکو - استان مازندران

ی

علی یعقوبی - استان همدان (بهار / کبودرآهنگ)

یادداشت ها
Parameter:352645!model&6312 -LayoutId:6312 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار