مجلس شورای اسلامی
|
|
نمایندگان ادوار
صفحه اصلی » نمایندگان ادوار » دوره هفتم
0.0 (0)
[1397/05/17]

نمایندگان دوره هفتم مجلس شورای اسلامی  

آ

جعفر آئین پرست - استان آذربایجان غربی (مهاباد)

عادل آذر - استان ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران)

ولی آذروش - استان اردبیل (اردبیل / نمین / نیر)

حسین آفریده - استان خراسان شمالی (شیروان)

ا

محمود ابطحی -استان اصفهان (خمینی شهر)

سعید ابوطالب - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

احمد احمدی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)]] - فارس (ممسنی)

عباس‌علی اختری - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

جمال‌الدین ارجمند - استان فارس (جهرم)

محمدحسین استکی -استان اصفهان (اصفهان)

حبیب‌الله اسماعیل‌زاده -استان اصفهان (فلاورجان)

اکبر اعلمی - استان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

عماد افروغ - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

علی افشاری - استان اصفهان (سمیرم)

عباس‌علی الله‌یاری - استان کرمانشاه (کرمانشاه)

بهمن الیاسی - استان کرمانشاه (سنقرکلیایی)

گل‌محمد الیاسی - استان آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان)

محمدسعید انصاری - استان خوزستان (آبادان)

علی امامی راد - استان لرستان (کوهدشت)

محمدرضا امیرحسنخانی - استان خراسان رضوی / خراسان جنوبی / یزد (فردوس / طبس / سرایان / بشرویه)

الهام امین‌زاده - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

مسعود امینی - استان فارس (استهبان / نی‌ریز)

عبدالغفور ایران‌نژاد - استان سیستان و بلوچستان (چابهار / نیکشهر)

محمدقلی حاجی ایری - استان گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی)

قدرت‌الله ایمانی - استان لرستان (خرم‌آباد)

ب

محمدرضا باهنر - استان کرمان (کرمان)

علی باغبانیان - استان اصفهان ( بادرود / خالد آباد / قمصر / نطنز / طرقرود )

طاهرآقا برزگر تیکمه داش - استان آذربایجان شرقی (بستان آباد)

بایرام گلدی برمک - استان گلستان (کلاله / مینودشت)

احمد بزرگیان - استان خراسان رضوی (سبزوار)

احمد بلوکیان - استان خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر)

علی بنایی - استان قم (قم)

محمدباقر بهرامی - استان همدان (اسدآباد)

حمید بهرامی احمدی - استان کرمان (رفسنجان)

رفعت بیات - استان زنجان (زنجان / طارم)

گل محمد بامری نماینده ایرانشهر سرباز وبخش بنت وفنوج لاشار

پ

حسین پاپی - استان لرستان (ازنا / دورود)

عباس پاک‌نژاد - استان یزد (صدوق / یزد)

رسول پورزمان - استان آذربایجان غربی (اشنویه / نقده)

نورالدین پیرمؤذن - استان اردبیل (اردبیل / نمین / نیر)

احمد پیش‌بین - استان کرمان (بافت)

ت

اسدالله تابع - استان آذربایجان غربی (تکاب / شاهین‌دژ / میاندوآب)

هاجر تحریری نیک صفت - استان گیلان (رشت)

محمدناصر توسلی‌زاده - استان خراسان رضوی (تربت حیدریه)

مرتضی تمدن - استان چهارمحال بختیاری (شهرکرد)

ث

موسی‌الرضا ثروتی - استان خراسان شمالی (مانه / بجنورد / جاجرم / سملقان)

ج، چ، ح، خ

ج

حشمت‌الله جاسمی - استان کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب)

علیمراد جعفری (استان کهگیلویه و بیراحمد)شهرستان گچساران و باشت)

اسماعیل جبارزاده - استان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

رشید جلالی جعفری - استان تهران (اشتهارد / کرج)

محمدحسن جمشیدی اردشیری - استان مازندران (بهشهر / نکا)

شبیب جویجری - استان خوزستان (اهواز)

ح

انور حبیب‌زاده بوکانی - استان آذربایجان غربی (بوکان)

بهرام حبیبی - استان مرکزی (خمین)

هاشم حجازی‌فر - استان آذربایجان غربی (خوی)

فتح‌الله حسن‌وند - استان لرستان (خرم‌آباد)

سید احمد حسینی - استان کرمان (بردسیر / سیرجان)

بهلول حسینی - استان آذربایجان شرقی (میانه)

جلال حسینی - استان زنجان (زنجان / طارم)

عبدالله حسینی - استان هرمزگان (بستک / بندرلنگه)

سبحان حسینی حیدرآبادی - استان سیستان و بلوچستان (آق قلا)

محمود حسینی دولت آبادی -استان اصفهان (برخوار / میمه)

سیدحسن‌آقا حسینی طباطبایی - استان سیستان و بلوچستان (زابل)

هادی حق‌شناس - استان گیلان (بندر انزلی)

هوشنگ حمیدی - استان کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران)

عطاءالله حکیمی - استان گیلان (رودبار)

محمدعلی حیدری شلمانی - استان گیلان (لنگرود)

فخرالدین حیدری - استان کردستان (بانه/سقز)

فریدون حسنوند - استان خوزستان (اندیمشک)

خ

امیررضا خادم ازغدی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

احمد خاص احمدی - استان خراسان رضوی (تایباد / تربت جام)

محمد خوش چهره - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

زادعلی خلیل طهماسبی - استان چهارمحال بختیاری (لردگان)

سلمان خدادادی - استان آذربایجان شرقی (ملکان)

د، ذ، ر، ز، ژ

د

داود دانش جعفری - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

علی دانش منفرد - استان مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان)

کمال دانشیار - استان خوزستان (امیدیه / بندر ماهشهر / هندیجان)

هادی دوست محمدی - استان سمنان (سمنان)

محمدحسن دوگانی آغچغلو - استان فارس (فسا)

محمد دهقان - استان خراسان رضوی (طرقبه / چناران)

علی دیرباز - استان هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم)

ولی‌الله دینی - استان آذربایجان شرقی (اهر / هریس)

ر

جعفرقلی راهب - استان مازندران (تنکابن / رامسر)

حجت الله روحی - استان مازندران (فریدونکنار / بابلسر)

محمدهادی ربانی - استان فارس (شیراز)

رجب رحمانی - استان قزوین (تاکستان)

حسن رزمیان مقدم - استان خراسان رضوی (درگز)

عبدالحمد رستاد - استان فارس (داراب / زرین‌دشت)

عباس‌علی رستمی ثانی - استان خراسان رضوی (قوچان)

احمد رسولی‌نژاد - استان تهران (دماوند / فیروزکوه)

ولی رعیت - استان مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر)

ابوالقاسم روحی سرخکلائی - استان مازندران (ساری)

محمدنبی رودکی - استان فارس (شیراز)

علی ریاض - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ز

علی زادسر - استان کرمان (جیرفت / عنبرآباد)

حمید زنگنه - استان خوزستان (اهواز)

حسن زمانی - استان همدان (ملایر)

س، ش، ص، ض

س

محمدجعفر سادات موسوی -استان اصفهان (مبارکه)

حسن سبحانی - استان سمنان (دامغان)

حسین سبحانی‌نیا - استان خراسان رضوی (نیشابور)

علی سرافراز یزدی - استان خراسان رضوی (مشهد / کلات)

جواد سعدون‌زاده - استان خوزستان (آبادان)

محمد سلطانی - استان زنجان (خدابنده)

حسن سلیمانی - استان کرمانشاه (بیستون / صحنه / هرسین / کنگاور)

حسن سیدآبادی - استان خراسان رضوی (سبزوار)

مصطفی سیدهاشمی - استان آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه)

ش

محمدمهدی شاهرخی - استان لرستان (پلدختر / ملاوی)

محمد شاهی عربلو - [استان [تهران]] (رباط کریم)

عشرت شایق - استان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

عبدالمجید شجاع - استان بوشهر (دشتستان)

ولی‌الله شجاع‌پوریان - استان خوزستان (بهبهان)

سید حسن شجاعی کیاسری - استان مازندران (ساری)

بیژن شهبازخانی - استان همدان (ملایر)

محمدعلی شیخ - استان خوزستان (شوشتر)

حسین شیخ الاسلام - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ص

کیانوش صادق دقیقی - استان گیلان (آستانه اشرفیه)

رمضان‌علی صادق‌زاده - استان گیلان (رشت)

قیصر صالحی - استان بوشهر (جم / کنگان / دیر)

رسول صدیقی بنابی - استان آذربایجان شرقی (بناب)

امیر صنعتی مهربانی - استان آذربایجان شرقی (سراب)

ط، ظ، ع، غ، ف، ق

ط

محمدمهدی طباطبایی شیرازی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

مصطفی طباطبایی‌نژاد -استان اصفهان (اردستان)

هادی طباطبایی - استان خوزستان (ایذه / باغملک)

رضا طلایی نیک - استان همدان (بهار / کبودرآهنگ)

زین‌العابدین طهماسبی سروستانی - استان فارس (سروستان / کربال / کوار)

ع

ناصر عاشوری قلعه رودخانی - استان گیلان (شفت / فومن)

علیرضا عبادی - استان خراسان جنوبی (بیرجند)

محمد عباس‌پور - استان آذربایجان غربی (ارومیه)

اسدالله عباسی - استان گیلان (املش / رودسر)

سید حسن عباسی - استان مرکزی (دلیجان / محلات)

محمد عباسی - استان گلستان (آق قلا)

قاسم عزیزی - استان مرکزی (شازند)

تیمور علی‌عسگری - استان خراسان رضوی (مشهد / کلات)

شکرالله عطارزاده - استان بوشهر (بوشهر / بندر دیلم / گناوه)

قدرت‌الله علیخانی - استان قزوین (آوج / بوئین زهرا)

غ

کریم غیاثی مرادی - استان آذربایجان شرقی (شبستر)

ف

عابد فتاحی - استان آذربایجان غربی (ارومیه)

مرتضی فضل‌علی - استان همدان (همدان)

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه - استان کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب)

سلیمان فهیمی گیگلو - استان اردبیل (بیله سوار / پارس آباد)

نفیسه فیاض‌بخش - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ق

حسین‌علی قاسم‌زاده - استان مازندران (بابل)

علی‌اکبر قبادی حمزه‌خانی - استان فارس (ارسنجان / مرودشت)

اسدالله قره‌خانی آلوستانی - استان سیستان و بلوچستان (علی‌آباد کتول)

محمد قمی - استان تهران (پاکدشت)

ک، گ، ل، م

ک

عبدالله کعبی - ‌‌استان خوزستان (آبادان)

ابراهیم کارخانه‌ای - استان همدان (همدان)

محمدتقی کاویانی‌پور - استان همدان (نهاوند)

مرتضی کرمی - استان ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران)

محمد کریمیان - استان آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر)

محسن کوهکن -استان اصفهان (لنجان)

ابوالفضل کلهر - استان تهران (شهریار)

گ

اسماعیل گرامی مقدم - استان خراسان شمالی (مانه / بجنورد / جاجرم / سملقان)

م

مجتبی مؤدب‌پور - استان گیلان (رشت)

سید حاجی محمد موحد - استان کهگیلویه و بویراحمد (دهدشت و بهمئی و چرام و چاروسا)

محمدقلی مارامایی - استان گلستان (گنبد قابوس)

منوچهر متکی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

یوسف محبی - استان فارس (لارستان)

جهانبخش محبی نیا - استان آذربایجان غربی - (میاندوآب/شاهین دژ/تکاب)

علیرضا محجوب-استان تهران((اسلامشهر/تهران/ری/شمیرانات)

محمدتقی محصل همدانی - استان یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز)

شاهین محمدصادقی - استان فارس (کازرون)

محمود محمدی - استان فارس (آباده / بوانات / خرمبید)

مصطفی محمدی - استان کرمانشاه (ثلاث باباجانی / جوانرود / پاوه)

بهمن محمدیاری - استان گیلان (تالش / رضوانشهر /ماسال)

ابوالقاسم مختاری - استان سیستان و بلوچستان (زابل)

سید محمود مدنی بجستانی - استان خراسان رضوی ( گناباد / بجستان )

حسن مرادی - استان مرکزی (اراک / کمیجان)

قباد مرتضوی فارسانی - استان چهارمحال بختیاری (اردل/ فارسان / کوهرنگ / کیار)

شاپور مرحبا - استان گیلان (آستارا)

مهرانگیز مروتی - استان اردبیل (خلخال / کوثر)

شهریار مشیری - استان هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم)

عبدالرضا مصری - استان کرمانشاه (کرمانشاه)

حسین مظفر - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

غلامحسین مظفری - استان خراسان رضوی (نیشابور)

علی معلمی‌پور - استان هرمزگان (جاسک / رودان / میناب)

موریس معتمد - نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / کلیمیان)

سید احمد موسوی - خوزستان (اهواز)

سید فضل‌الله موسوی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

سید ناصر موسوی - استان خوزستان (رامهرمز)

سید مرتضی موسوی - استان لرستان (الیگودرز)

نظام مولاهویزه - استان خوزستان (دشت آزادگان)

محمدعلی مقنیان - استان کردستان (بیجار)

ولی ملکی - استان اردبیل (مشگین شهر)

محمدرضا میرتاج‌الدینی - استان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

غلامرضا میرزایی - استان چهارمحال بختیاری (بروجن)

محمد میرمحمدی - استان قم (قم)

هدایت‌الله میرمرادزهی - استان سیستان و بلوچستان (سراوان)

ن، و، ه، ی

ن

علی‌اکبر ناصری - استان مازندران (بابل)

محمدعلی نبی‌زاده - استان کهکیلویه و بویراحمد (گچساران)

ایرج ندیمی - استان گیلان (سیاهکل / لاهیجان)

ناصر نصیری - استان اردبیل (گرمی)

قربان‌علی نعمت‌زاده قراخیلی - استان مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر)

رضا نوروززاده - استان خراسان شمالی (اسفراین)

حسین نوش‌آبادی - استان تهران (ورامین)

حسن نوعی اقدم - استان اردبیل (اردبیل / نمین / نیر)

محمدصادق نیرومند - استان خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان)

احمد نیک فر - استان فارس (اقلید)

کوروش نیک‌نام - نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / زرتشتیان)

و

گیورک وارطان - نمایندگان اقلیت (مسیحیان ارامنه شمال کشور)

مختار وزیری - استان کرمان (منوجان / کهنوج)

ه

مصطفی هاشمی ریسه - استان کرمان (شهر بابک)

فریدون همتی - استان ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران)

ی

منصور یاوری -استان اصفهان (خوانسار)

محسن یحیوی - استان لرستان (بروجرد)

عزت‌الله یوسفیان ملا - استان مازندران (آمل / لاریجان

سید جلال یحیی زاده - استان یزد (تفت / میبد)

یادداشت ها
Parameter:352652!model&6312 -LayoutId:6312 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار