مجلس شورای اسلامی
|
|
نمایندگان ادوار
صفحه اصلی » نمایندگان ادوار » دوره ششم
0.0 (0)
[1397/05/17]

نمایندگان دوره ششم مجلس شورای اسلامی  

محسن آرمین - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

آزادی آزادمنش - استان خراسان رضوی ( گناباد )

غلامحسن آقائی - استان سیستان و بلوچستان (زابل)

خلیل آقائی کهلیک بلاغی - استان اردبیل (مشگین شهر)

علی‌اکبر آقایی مغانجویی - استان آذربایجان غربی - (سلماس)

مهدی آیتی - استان خراسان جنوبی (بیرجند)

ا

غلام‌حیدر ابراهیم بای سلامی - استان خراسان رضوی (خواف / رشتخوار)

ژرژیک ابرامیان - نمایندگان اقلیت (مسیحیان ارامنه جنوب کشور)

سید محمد حسن ابوترابی فرد - استان قزوین (قزوین / آبیک)

جواد اطاعت - استان فارس (داراب)

علی‌محمد احمدی - استان لرستان (الیگودرز)

عیسی‌قلی احمدی‌نیا - استان خوزستان (ایذه / باغملک)

محمود اخوان بازارده - استان گیلان (لنگرود)

بهاءالدین ادب - استان کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران)

عسکر اسلام دوست کاربندی - استان گیلان (تالش)

محمدرضا اسماعیلی مقدم - استان قم (قم)

علی اشرف عبدالله‌پوری حسینی - استان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

بهروز افخمی - تهران (استان اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

جعفر افقهی فریمانی - استان خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان)

حسن الماسی - استان اردبیل (بیله سوار / پارس آباد)

شهربانو امانی انگنه استان آذربایجان غربی ارومیه

مجید انصاری - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

حسین انصاری راد - استان خراسان رضوی (نیشابور)

حسین انواری - استان آذربایجان شرقی (سراب)

شهربانو امانی انگنه - استان آذربایجان غربی (ارومیه)

باقر امامی - استان آذربایجان شرقی (جلفا / مرند)

فاضل امیرجهانی - استان زنجان (ابهر / خرمدره)

علی‌اصغر امیرشعردوست - استان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

سید ابراهیم امینی - استان فارس (ممسنی)

علی اکبرزاده - استان آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان)

ب

محمدباقر باقری‌نژادیان فرد - استان فارس (کازرون)

غلامحسین برزگر - استان فارس (سپیدان)

طاهرآقا برزگر تکمه داش - استان آذربایجان شرقی (بستان آباد)

احمد بورقانی فراهانی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

عبدالرحیم بهاروند - استان لرستان (خرم‌آباد)

قهرمان بهرامی حسن آبادی -استان اصفهان (مبارکه)

سهراب بهلولی قشقایی - استان فارس (فیروزآباد)

رحمان بهمنش - استان آذربایجان غربی (مهاباد)

پ

مروت‌الله پرتو - استان زنجان (زنجان)

سمیر پورجزایری - استان خوزستان (خرمشهر)

احمد پورنجاتی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

محمد پیران - استان همدان (رزن)

ت

عبدالرحمن تاج‌الدین خوزانی -استان اصفهان (اصفهان)

علی تاجرنیا - استان خراسان رضوی (مشهد)

محسن ترکاشوند - استان همدان (تویسرکان)

حسن توفیقی -استان اصفهان (کاشان)

ولی‌الله توکلی‌طباء زواره -استان اصفهان (اردستان)

غلامحسین تکفلی - استان خراسان رضوی (مشهد)

ج، چ، ح، خ

ج

علی‌اکبر جعفری - استان مرکزی (ساوه)

جلال جلالی‌زاده - استان کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران)

سهیلا جلودارزاده - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

غلام‌محمد جهاندیده - استان سیستان و بلوچستان (سراوان)

رسول جماعتی مالوانی - استان گیلان (شفت / فومن)

ح

حمیدرضا حاجی بابایی - استان همدان (همدان)

عبدالله حاجیانی - بوشهر (استان جم / کنگان / دیر)

داود حسن‌زادگان رودسری - استان گیلان (املش / رودسر)

شهباز حسین‌زاده تقی آباد - استان آذربایجان غربی (تکاب / شاهین‌دژ / میاندوآب)

ابوالقاسم حسینی - استان خراسان رضوی (بجنورد / جاجرم)

مسعود حسینی - استان کردستان (قروه)

سید منصور حسینی - استان گلستان

هادی حسینی خامنه‌ای - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

رجب حسینی‌نسب - استان ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران)

الیاس حضرتی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

فاطمه حقیقت‌جو - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

عبدالرضا حیدری‌زادی - استان ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران)

فریدون حسنوند - استان خوزستان (اندیمشک)

خ

فاطمه خاتمی - استان خراسان رضوی (مشهد)

محمدرضا خاتمی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ناصر خالقی -استان اصفهان (اصفهان)

محمدرضا خباز - استان خراسان رضوی (بردسکن / کاشمر / خلیل‌آباد)

حسن خوشرو - استان کرمان (کرمان)

محمدحسین خلیلی اردکانی - استان تهران (کرج)

مرتضی خیرآبادی - استان خراسان رضوی (سبزوار)

سلمان خدادادی - استان آذربایجان شرقی (ملکان)

د، ذ، ر، ز، ژ

د

محمد دادفر - استان بوشهر (بوشهر / بندر دیلم / گناوه)

حاصل داسه - استان آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر)

لون داویدیان - نمایندگان اقلیت (مسیحیان ارامنه شمال کشور)

خسرو دبستانی - نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / زرتشتیان)

محمود دعایی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

محمدرضا دولت آبادی - استان خراسان رضوی (نیشابور)

ذ

محمدباقر ذاکری - خراسان رضوی (قوچان)

ر

محمد رئیسی نافچی - استان چهار محال و بختیاری (شهرکرد)

فاطمه راکعی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

نورمحمد ربوشه - استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر)

رجب رحمانی - استان قزوین (تاکستان)

علی‌اصغر رحمانی خلیلی - استان مازندران (بهشهر)

محمد رشیدیان - استان خوزستان (آبادان)

امیدوار رضایی میرقائد - استان خوزستان (مسجد سلیمان)

طاهره رضازاده - استان فارس (شیراز)

ابوالفضل رضوی -استان اصفهان (نائین)

محمد رضوی - استان یزد (صدوق / یزد)

حسین روزبهی - استان مازندران (ساری)

سعدالله روستا طسوجی - استان فارس (خرامه / سروستان / کربال)

محمدتقی رنجبر چوبه - استان گیلان (صومعه سرا)

احمد رهبری (گرمسار) - استان سمنان (گرمسار)

احمد رمضانپور نرگسی - استان گیلان (رشت)

حسن رمضانیان‌پور -استان اصفهان (شهرضا)

ز

حسن زحمتکش - استان گیلان (آستارا)

س، ش، ص، ض

س

جلیل سازگارنژاد - استان فارس (شیراز)

حسن سلیمانی - استان کرمانشاه - (کنگاور،صحنه،هرسین) میان دوره ای

ابوالقاسم سرحدی‌زاده - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

محمدعلی سعدایی جهرمی - استان فارس (جهرم)

محمدرضا سعیدی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

محمد سقایی - استان فارس (استهبان / نی‌ریز)

مسیح سلیم بهرامی - استان مازندران (ساری)

بهیار سلیمانی - استان فارس (فسا)

داوود سلیمانی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

منصور سلیمانی میمندی - استان کرمان (شهر بابک)

عبدالله سهرابی - استان کردستان (مریوان)

علی سیدآقامیری - استان خوزستان (دزفول)

حمید سیدمهدوی اقدم - استان آذربایجان شرقی (تبریز)

ش

علی اصغر شعردوست -استان آذربایجان شرقی (تبریز)

مرتضی شایسته -استان اصفهان (خوانسار)

جاسم شدیدزاده - استان خوزستان (اهواز)

ابوالفضل شکوری - استان زنجان (زنجان)

علی شکوری راد - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ماشاءالله شکیبی - استان خراسان رضوی (طبس / فردوس)

احمد شیرزاد - استان اصفهان (اصفهان)

مرتضی شیرزادی - استان کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب)

ص

فخرالدین صابری - استان مازندران (تنکابن / رامسر)

محمدصادق صادقی - استان گلستان (علی‌آباد کتول)

رضا صالح جلالی - استان گیلان (آستانه اشرفیه)

گل‌محمد صالحی سلح چینی - استان چهار محال بختیاری (لردگان)

ذبیح‌الله صفایی - استان همدان (اسدآباد)

محسن صفایی فراهانی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ط، ظ، ع، غ، ف، ق

ط

طاهر طاهری - استان سمنان (سمنان)

مصطفی طاهری نجف آبادی -استان اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد)

سید مهدی طباطبایی (آباده) - استان فارس (آباده / بوانات / خرمبید)

اسماعیل ططری - استان کرمانشاه (کرمانشاه)

اترک طیار - استان گلستان (گنبد کاووس)

ظ

سید طاهر طاهری - استان سمنان (سمنان)[۲]

علی ظفرزاده - استان خراسان رضوی (مشهد)

ع

غلامعلی عابدی - استان خراسان رضوی (سربیشه / نهبندان)

ابوالقاسم عابدین‌پور - استان خراسان رضوی (تربت حیدریه)

پیمان عاشوری بندری - استان خوزستان (بندر ماهشهر)

عبدالزهرا عالمی نیسی - استان خوزستان (دشت آزادگان)

محمد عبایی خراسانی - استان خراسان رضوی (مشهد)

غلامرضا عبدالوند - استان لرستان (ازنا / دورود)

حمیده عدالت - استان بوشهر (دشتستان)

احمد عظیمی - استان فارس (شیراز)

وحیده علایی طالقانی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

محمدرضا علی‌حسینی عباسی - استان همدان (نهاوند)

نعمت‌الله علیرضایی -استان اصفهان (خمینی شهر)

کرامت‌الله عمادی -استان اصفهان (سمیرم)

غ

ف

کریم فتاح‌پور موانه - استان آذربایجان غربی (ارومیه)

ق

حسینعلی قاسم زاده - استان مازندران (بابل)

خداداد قبادی - استان فارس (اقلید)

حسن قشقاوی - استان تهران (رباط کریم)

قلی‌الله قلی‌زاده - استان آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر)

علی قنبری - استان چهار محال بختیاری (اردل/ فارسان / کیار)

قربان‌علی قندهاری - استان گلستان

ناصر قوامی - استان قزوین (قزوین)

ک، گ، ل، م

ک

عبدالله کعبی - ‌‌استان خوزستان (آبادان)

محمود کاظمی دینان - استان مازندران (آمل / لاریجان)

محمد کاظمی - استان همدان (ملایر)

جعفر کامبوزیا - استان سیستان و بلوچستان (زاهدان)

جمیله کدیور - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

باقر کرد - استان سیستان و بلوچستان (زاهدان)

مهدی کروبی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

منصور کشفی - استان فارس (لارستان)

محمدعلی کوزه‌گر - استان تهران (شهریار)

الهه کولایی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

علی کوهساری - استان گلستان (آزادشهر / رامیان)

حمید کهرام - استان خوزستان (اهواز)

محمد کیافر - استان آذربایجان شرقی (میانه)

اسدالله کیان ارثی - استان اصفهان (فریدون‌شهر / فریدن)

محمد کیانوش‌راد - استان خوزستان (اهواز)

مصطفی محمدی- استان کرمانشاه (پاوه و اورامانات)

گ

غلامرضا گرزین - استان مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر)

عظیم گل - استان گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی)

جعفر گلباز - استان تهران (ساوجبلاغ / طالقان)

ل

حسین لقمانیان - استان همدان (همدان)

م

سید حاجی محمد موحد- استان کهگیلویه و بویراحمد/کهگیلویه

محمدمحمدی- دلفان/سلسله

علی‌اکبر محتشمی‌پور - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

علیرضا محجوب -استان تهران (اسلامشهر/تهران/ری/شمیرانات)

محمد محمدرضایی - استان کردستان (بیجار)

علی محمد غریبانی - استان اردبیل (اردبیل / نمین / نیر)

امرالله محمدی جزی -استان اصفهان (برخوار / میمه)

احمد مرادی - استان خراسان رضوی (طرقبه / چناران)

محمدکاظم مرتضوی - استان یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز)

سلیم مرعشی - استان گیلان (رودبار)

حسین مرعشی - استان کرمان (کرمان)

رجب‌علی مزروعی -استان اصفهان (اصفهان)

اکرم مصوری‌منش -استان اصفهان (اصفهان)

موریس معتمد - نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / کلیمیان)

قاسم معماری - استان آذربایجان شرقی (اهر / هریس)

محمد مودب‌پور - استان گیلان (رشت)

افضل موسوی - استان زنجان (زنجان / طارم)

امرالله موسوی - استان مرکزی (خمین)

جلال موسوی - استان فارس (لامرد)

میرطاهر موسوی - استان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

علی‌اکبر موسوی (خوئینی) - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

مجتبی موسوی اجاق - استان کرمانشاه (کرمانشاه)

میرقسمت موسوی اصل - استان اردبیل (گرمی)

سید باقر موسوی جهان آباد - استان کهکیلویه و بویراحمد (بویراحمد)

عیسی موسوی‌نژاد - استان لرستان (خرم‌آباد)

عیسی مقدمی‌زاد - استان خوزستان (شادگان)

رسول مهرپرور - استان خراسان رضوی (درگز)

احمد میدری - استان خوزستان (آبادان)

محسن میردامادی نجف آبادی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

منصور میرزاکوچکی بروجنی - استان چهار محال بختیاری (بروجن)

ن، و، ه، ی

ن

ابوذر ندیمی -گیلان ( لاهیجان)

محسن نریمان - استان مازندران (بابل)

حاتم نارویی - استان کرمان (بم)

مقداد نجف نژاد - استان مازندران (فریدونکنار)

رحمان نامجو - استان آذربایجان غربی (بوکان)

بهزاد نبوی - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

عبدالمحمد نظام الاسلامی - استان لرستان (بروجرد)

علی نظری - استان مرکزی (اراک)

قدرت‌الله نظری‌نیا - استان کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور)

محمد نعیمی‌پور - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

علی‌محمد نمازی - استان اصفهان (لنجان)

محمدباقر نوبخت حقیقی - استان گیلان (رشت)

علی‌رضا نوری - استان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

حسین نوش‌آبادی - استان تهران (ورامین)

و

رمضان وحیدی - استان خراسان رضوی (بجنورد / جاجرم)

سراج‌الدین وحیدی مهرجردی - استان یزد (تفت / میبد)

شمس‌الدین وهابی - تهران (استان اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ه

علی‌اصغر هادی‌زاده - استان مرکزی (دلیجان / محلات)

سید محمد هاشمی - استان کرمان (بردسیر / سیرجان)

علی هاشمی بهرمانی - استان کرمان (رفسنجان)

مسعود هاشمی زهی - استان سیستان و بلوچستان (خاش / نصرت آباد / میرجاوه)

غلامعلی هزارجریبی - استان گلستان

ی

علی یاری - استان ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران)

علی‌محمد یثربی - استان قم (قم)

رضا یوسفیان - استان فارس (شیراز)

میرمحمود یگانلی - استان آذربایجان غربی (ارومیه)

یادداشت ها
Parameter:352649!model&6312 -LayoutId:6312 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار