مجلس شورای اسلامی
|
|
نمایندگان ادوار
صفحه اصلی » اخبار » گزارش تصویری » عمومی
0.0 (0)
دکتر جعفری در پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی:
[1398/10/13]

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی که نماد ظلم ستیزی و دفاع از عزت اسلامی بود، ملت ایران را به سوگ نشاند.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد جعفری مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی که نماد ظلم ستیزی و دفاع از عزت اسلامی بود، امت مسلمان و ملت شریف ایران را به سوگ نشاند.

 متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

شهادت سردار رشید، مقتدر، سلحشور و  عزت آفرین اسلام ، حاج قاسم سلیمانی، فرمانده بزرگ سپاه قدس و همرزم عزیزش حاج ابومهدی مهندس و سایر همراهان  را به دست رژیم سفاک و پلید آمریکای مستکبر ، به پیشگاه حضرت ولی عصر( ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران، مردم سلحشور استان کرمان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه رزمندگان عزیز نیروی قدس و خانواده گرامی ایشان تبریک و تسلیت عرض می کنم.

برای برخی مردان خدا هجرت از دنیا با مرگی جز شهادت قابل تصور نیست. شهادت حاج قاسم سلیمانی که نماد ظلم ستیزی و دفاع از عزت اسلامی بود، امت مسلمان و ملت شریف ایران را به سوگ نشاند، اما شیطان بزرگ و اذناب آن  بدانند که این شهادت ها مسیر حق طلبی و مبارزه با ظالمان را از بین نمی برد و عزم حق جویان را در قطع دست شیاطین استوارتر خواهد کرد.

این سردار رشید در همه این سالها در خط  اول مجاهدت حضوری حماسه آفرین داشتند و در مقابله با توطئه های ددمنشانه دشمنان در برابر امت اسلام و در پاسداری از حریم قرآن و  اهل بیت علیهم السلام، صف شکن بودند .

رژیم جنایتکار آمریکا همواره از شیوه های رذیلانه در مواجهه با قدرت الهی امت اسلامی استفاده کرده و این بار نیز با خیال شوم و پلید خویش و یورش ناجوانمردانه، سردار مجاهد و قهرمان عرصه های مقابله با جبهه کفر و شیطان را در اقدامی  تروریستی به شهادت رساند. این اقدام خبیثانه یقینا خللی در اراده آهنین امت اسلام، مدافعان حریم اهل بیت (ع) و ملت بزرگوار ایران ایجاد نخواهد کرد.

 محمد جعفری

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی

یادداشت ها
Parameter:451192!model&6312 -LayoutId:6312 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار